Telefon
WhatsApp

Evden Eve Nakliye

Konya Evden Eve Nakliye


Evden Eve Nakliyat

Konya Evden Eve Nakliyat olarak tecrübeli taşımacılık anlayışımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin evden eve nakliyat alanında isteklerini yerine getirmek ve özenle taşıma yapmak için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Ekibimiz işinin ehli insanlar olup evden eve taşımacılık konusunda son derece titiz çalışmaktadır. Evden eve nakliyat özen ve dikkat isteyen bir iş olup bu konuda işinde başarılı kişilerle çalışmanızı öneririz. Bu yüzden Şahinoğlu Evden Eve işinde en iyisi olarak size profesyonel hizmet sunmak ve en uygun fiyata taşımacılık yapmak için vardır. 

Bizim için asıl amaç müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilere fiyat performans garantisi vermektir. Bu yüzden işimizi en iyi şekilde yapmaya özen göstererek uygun fiyat karşılığında evden eve nakliyat yapmaktayız. Evden eve nakliyat yaparken eşyalarınız özenle taşınır ve onların hasar görmemesi için yoğun çaba sarf edilir. Bu yüzden eşyalarınız nasıl alındıysa aynı şekilde ilgili yere teslim edilir. 

Evden eve nakliyat nasıl yapılır?

Ev ve ofis gibi yerde bulunan eşyaların istenilen yere taşınmasını sağlayan bu sistem eşyaların adrese doğru zamanda iletilmesini gerçekleştirir. Eşyalar özenle paketlenir ve korunaklı bir hal aldıktan sonra araca yüklenir. Daha sonra belirtilen adres doğrultusunda güzergah belirlenir ve eşyalar taşınır. Ardından eşyalar belirtilen adrese teslim edilerek gerekli işlemler yapılır. Evden eve nakliyatta diğer nakliyat türlerinde olduğu gibi eşyalara zarar gelmemesi ve eşyaların doğru adrese teslim edilmesi çok önemlidir. Bu yüzden taşıma yapan kişilerin son derece özenli davranması ve eşyaları dikkatli bir şekilde belirtilen yeni adrese ulaştırması gerekir. 

• Demontaj ve paketleme

• Eşyaların araca yüklenmesi

• Eşyaların belirlenen adrese nakliyatı

• İstenilen adrese eşyaların taşınması

• İstenilen yere eşyanın yerleşimi ve montaj yapılması

 

Evden Eve Nakliye