Telefon
WhatsApp

Ambalajlama

Ambalajlama Hizmeti

Bu içeriğimizde taşınma sürecinin en önemli safhasını sizler için detaylandıracağız. Taşınma sürecinde en dikkat edilmesi gerek evre ambalajlama hizmeti dediğimiz paketleme evresidir. Paketleme aşamasında personelin yeterliliği çok önemlidir fakat paketleme için kullanılan ambalaj malzemeleri de göz ardı edilemeyecek öneme sahiptir.


Amatör veya fason organizasyonlar ya yeterli beceriye sahip olmayan personelleri ya da maliyetten kaçındıkları ambalaj malzemeleri konusunda sizi hüsrana uğratabilirler. Zira yaşanabilecek aksilikler göz önünde bulundurulduğunda, beyaz eşyalarınızın ya da mekanınız en önemli aksesuarları ve ihtiyaçları olan mobilyalarınızın yetersiz malzemeler ile paketlenmesi en son isteyeceğiniz şeylerden biri olacaktır.


Profesyonel Bir Firmanın Paketleme Öncesi ve Sonrası Süreci


İster evinizi isterseniz işletmenizi taşıtacak olun. Profesyonel bir firmanın ilk yapacağı şey ekspertiz hizmeti ile size nasıl bir hizmet sunulması gerektiğini belirlemek olacaktır. Burada eşyalarınızın hacmi ile birlikte ne tür bir paketleme ile size en uygun ve en güvenli hizmetin sağlanacağı da tespit edilir.

Demontaj gereken mobilyalarınız da dahil her şey yerli yerince ve gerekli olan malzemeler kullanılarak dışarıda hiçbir nokta kalmayacak şekilde itina ile ambalajlanır. Ambalajlama sırasında tüm eşyalara aynı tür uygulama icra edilmeyeceği de bilmeniz gereken önemli detaylardan biridir.


Yeni adresinize ulaşıldığında hayli önemli olan bir diğer aşamaya geçilir. Bu aşamada tıpkı eşyalarınız paketlenirken gösterilen ihtimam,  eşyalarınızın paket ve ambalajları açılırken de aynen gösterilir. Paketleri açılan eşyalarınız dilediğiniz yerlere dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Gerek görülmesi halinde montajı gereken eşyalarınızın montajı da deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılarak eşyalarınız deforme olmadan tekrar kurulu hale gelmiş olur.

Taşınma sürecinizin en başından en sonuna kadar sizi hiç strese sokmadan, son derece değerli bir hizmet deneyimlemenize üst düzey olanak sağlayarak hizmetimizi sonlandırıyoruz.


Her eşyanın kendi özelliğine göre ve eksiksiz bir şekilde paketlenmesinde azami özen gösterilir ve profesyonel paketlemeye rağmen yaşanabilecek aksiliklere karşı sigortalama hizmeti ile ekstra önlem alınır.

Ekspertiz sürecinde sizin için özel olarak tahsis edilen aracımıza son derece hassas bir şekilde eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınızın arasında esneme ve boşluk bırakılmadan, sarsılmalara ve kaymalara karşı gerekli önlemler alındıktan sonra, eşyalarınız yeni adresinize doğru yola çıkar.

 

Ambalajlama